صفحه اصلی
فیلم و سریال
جدیدترین سریال ها
جدیدترین فیلم ها
برترین ها
محبوب ترین سریال های روز
250 سریال برتر تلویزیون
محبوب ترین فیلم های روز
250 فیلم برتر سینما
هنرمندان مشهور
بازیگران مرد
بازیگران زن
نویسندگان / کارگردانان
لیست جوایز
جوایز کن
جوایز بفتا
جوایز امی
جوایز گلدن گلوب
جوایز اسکار
تماس با ما
ثبت نام جدید
ورود به سایت
« امی : 1957 »
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1980
1979
1978
1977
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
Best Art Direction - Half Hour or Less
برنده جایزه
Your Hit Parade
Paul Barnes
Adventure
Grover Cole
Frontiers of Faith
Warren Clymer
General Electric Theater
Martin Obzina
,
John Robert Lloyd
,
John J. Lloyd
,
John Meehan
,
George Patrick
The Dinah Shore Show
Franklin Swig
Best Art Direction - One Hour or More
برنده جایزه
Playhouse 90
Albert Heschong
Kraft Theatre
Duane McKinney
Omnibus
Henry May
Perry Como's Kraft Music Hall
Don Shirley
The Kaiser Aluminum Hour
Jan Scott
Best Cinematography for Television
برنده جایزه
The Loretta Young Show
Norbert Brodine
Four Star Playhouse
George E. Diskant
General Electric Theater
John L. Russell
,
Robert Pittack
The 20th Century-Fox Hour
Lloyd Ahern Sr.
Best Comedy Writing - Variety or Situation Comedy
برنده جایزه
The Phil Silvers Show
Nat Hiken
,
Billy Friedberg
,
Tony Webster
,
Leonard Stern
,
Arnie Rosen
,
Coleman Jacoby
Caesar's Hour
Mel Tolkin
,
Gary Belkin
,
Mel Brooks
,
Sheldon Keller
,
Neil Simon
,
Larry Gelbart
,
Michael Stewart
Perry Como's Kraft Music Hall
Goodman Ace
,
Jay Burton
,
George Foster
,
Mort Green
The Ernie Kovacs Show
Louis M. Heyward
,
Ernie Kovacs
,
Rex Lardner
,
Mike Marmer
The Jack Benny Program
Sam Perrin
,
George Balzer
,
Hal Goldman
,
Al Gordon
Best Continuing Performance by a Comedian in a Series
برنده جایزه
Caesar's Hour
Sid Caesar
The Bob Cummings Show
Robert Cummings
The Ernie Kovacs Show
Ernie Kovacs
The Jack Benny Program
Jack Benny
The Phil Silvers Show
Phil Silvers
Best Continuing Performance by a Comedienne in a Series
برنده جایزه
Caesar's Hour
Nanette Fabray
I Love Lucy
Lucille Ball
Private Secretary
Ann Sothern
The Ernie Kovacs Show
Edie Adams
The George Burns and Gracie Allen Show
Gracie Allen
Best Continuing Performance by an Actor in a Dramatic Series
برنده جایزه
Robert Young
Father Knows Best
Charles Boyer
Four Star Playhouse
David Niven
Four Star Playhouse
Hugh O'Brian
The Life and Legend of Wyatt Earp
James Arness
Gunsmoke
Best Continuing Performance by an Actress in a Dramatic Series
برنده جایزه
Loretta Young
The Loretta Young Show
Ida Lupino
Four Star Playhouse
Jan Clayton
Lassie
Jane Wyman
Jane Wyman Presents The Fireside Theatre
Peggy Wood
Mama
Best Coverage of a Newsworthy Event
برنده جایزه
Years of Crisis
American Broadcasting Company (ABC)
CBS
National Broadcasting Company (NBC)
Best Direction - Half Hour or Less
برنده جایزه
The Danny Thomas Show
Sheldon Leonard
Camera Three
Clay Yurdin
General Electric Theater
Herschel Daugherty
Tales of the 77th Bengal Lancers
George Archainbaud
You Are There
William D. Russell
Best Direction - One Hour or More
Playhouse 90
Ralph Nelson
,
John Frankenheimer
Kraft Theatre
George Roy Hill
NBC Television Opera Theatre
Kirk Browning
The 20th Century-Fox Hour
Lewis Allen
The Dinah Shore Chevy Show
Bob Banner
Best Editing of a Film for Television
برنده جایزه
Our Mr. Sun
Frank P. Keller
Cheyenne
Robert Watts
Father Knows Best
Richard Fantl
Four Star Playhouse
Samuel E. Beetley
Jane Wyman Presents The Fireside Theatre
Daniel A. Nathan
Best Female Personality - Continuing Performance
برنده جایزه
Dinah Shore
Arlene Francis
Faye Emerson
Gisele MacKenzie
Rosemary Clooney
Best Live Camera Work
برنده جایزه
Kraft Theatre
American Broadcasting Company (ABC)
Playhouse 90
Producers' Showcase
Wide Wide World
Best Male Personality - Continuing Performance
برنده جایزه
Perry Como
Alfred Hitchcock
Fulton J. Sheen
Leonard Bernstein
Steve Allen
Tennessee Ernie Ford
Best Musical Contribution for Television
برنده جایزه
Omnibus
Leonard Bernstein
Medic
Sidney Fine
The Magical World of Disney
Oliver Wallace
The Rosemary Clooney Show
Nelson Riddle
The Tennessee Ernie Ford Show
Walter Schumann
Best New Program Series
برنده جایزه
Playhouse 90
Air Power
The Dinah Shore Chevy Show
The Ernie Kovacs Show
The Steve Allen Plymouth Show
Best News Commentator
برنده جایزه
Edward R. Murrow
Chet Huntley
Douglas Edwards
John Daly
Walter Cronkite
Best Public Service Series
برنده جایزه
See It Now
Meet the Press
NBC Television Opera Theatre
Wide Wide World
You Are There
Best Series - Half Hour or Less
برنده جایزه
The Phil Silvers Show
Alfred Hitchcock Presents
Father Knows Best
Person to Person
The Jack Benny Program
Best Series - One Hour or More
برنده جایزه
Caesar's Hour
Climax!
Omnibus
Perry Como's Kraft Music Hall
The Ed Sullivan Show
Best Single Performance by an Actor
برنده جایزه
Jack Palance
Playhouse 90
Fredric March
Producers' Showcase
Lloyd Bridges
The Alcoa Hour
Red Skelton
Playhouse 90
Sal Mineo
Studio One
Best Single Performance by an Actress
برنده جایزه
Claire Trevor
Producers' Showcase
Edna Best
Ford Star Jubilee
Evelyn Rudie
Playhouse 90
Gracie Fields
The United States Steel Hour
Nancy Kelly
Studio One
Best Single Program of the Year
برنده جایزه
Playhouse 90
Kraft Theatre
Omnibus
See It Now
Victor Borge: Comedy in Music
Best Supporting Performance by an Actor
برنده جایزه
Carl Reiner
Caesar's Hour
Art Carney
The Jackie Gleason Show
Ed Wynn
Playhouse 90
Paul Ford
The Phil Silvers Show
William Frawley
I Love Lucy
Best Supporting Performance by an Actress
برنده جایزه
Pat Carroll
Caesar's Hour
Ann B. Davis
The Bob Cummings Show
Audrey Meadows
The Jackie Gleason Show
Mildred Natwick
Blithe Spirit
Vivian Vance
I Love Lucy
Best Teleplay Writing - Half Hour or Less
برنده جایزه
Alfred Hitchcock Presents
James P. Cavanagh
Frontier
Morton S. Fine
,
David Friedkin
Telephone Time
John Nesbitt
The Life and Legend of Wyatt Earp
Daniel B. Ullman
The Loretta Young Show
Richard Morris
Best Teleplay Writing - One Hour or More
Playhouse 90
Rod Serling
,
Elick Moll
Goodyear Playhouse
Louis S. Peterson
Kraft Theatre
George Roy Hill
,
John Whedon
The Alcoa Hour
Reginald Rose
باکس آفیس
1
Civil War
$25.7 M
2
Godzilla x Kong: Das neue Imperium
$161.3 M
3
Ghostbusters: Frozen Empire
$98.1 M
4
Kung Fu Panda 4
$175.0 M
5
Dune: Part Two
$273.3 M
6
Monkey Man
$19.1 M
7
The First Omen
$15.8 M
8
Shrek 2
$443.7 M
9
The Long Game
$1.6 M
10
SUGA | Agust D TOUR 'D-DAY' THE MOVIE
$2.0 M
آدرس بعدی
www.MihanFilm.vip
رسانه های اجتماعی
عضویت در کانال تگرام
عضویت در ایـنستاگـرام
جدول پخش هفتگی
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنجشنبه
جمعه
ژانرها
درام
(13184)
تاریخی
(913)
هیجان انگیز
(4818)
جنایی
(3989)
خانوادگی
(1171)
عاشقانه
(3320)
ماجرایی
(3197)
فانتزی
(1493)
اکشن
(5437)
کمدی
(7645)
ترسناک
(3304)
علمی تخیلی
(1487)
وسترن
(211)
بیوگرافی
(1285)
رازآلود
(2234)
مستند
(787)
جنگ
(420)
موزیک
(611)
موزیکال
(212)
نوآر
(25)
انیمیشن
(1300)
کوتاه
(206)
لیست جوایز
جوایز اسکار
Oscar
جوایز گلدن گلوب
Golden
جوایز بفتا
Bafta
جوایز امی
Emmy