صفحه اصلی
فیلم و سریال
جدیدترین سریال ها
جدیدترین فیلم ها
برترین ها
محبوب ترین سریال های روز
250 سریال برتر تلویزیون
محبوب ترین فیلم های روز
250 فیلم برتر سینما
هنرمندان مشهور
بازیگران مرد
بازیگران زن
نویسندگان / کارگردانان
لیست جوایز
جوایز کن
جوایز بفتا
جوایز امی
جوایز گلدن گلوب
جوایز اسکار
تماس با ما
ثبت نام جدید
ورود به سایت
« امی : 1959 »
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1980
1979
1978
1977
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
Best Actor in a Leading Role (Continuing Character) in a Comedy Series
برنده جایزه
Jack Benny
The Jack Benny Program
Danny Thomas
The Danny Thomas Show
Phil Silvers
The Phil Silvers Show
Robert Cummings
The Bob Cummings Show
Robert Young
Father Knows Best
Walter Brennan
The Real McCoys
Best Actor in a Leading Role (Continuing Character) in a Dramatic Series
برنده جایزه
Raymond Burr
Perry Mason
Craig Stevens
Peter Gunn
Efrem Zimbalist Jr.
77 Sunset Strip
James Arness
Gunsmoke
James Garner
Maverick
Richard Boone
Have Gun - Will Travel
Best Actress in a Leading Role (Continuing Character) in a Comedy Series
برنده جایزه
Jane Wyatt
Father Knows Best
Ann Sothern
The Ann Sothern Show
Donna Reed
The Donna Reed Show
Gracie Allen
The George Burns and Gracie Allen Show
Ida Lupino
Mr. Adams and Eve
Spring Byington
December Bride
Best Actress in a Leading Role (Continuing Character) in a Dramatic Series
برنده جایزه
Loretta Young
The Loretta Young Show
Jane Wyman
Jane Wyman Presents The Fireside Theatre
June Lockhart
Lassie
Phyllis Kirk
The Thin Man
Best Art Direction in a Live Television Program
برنده جایزه
An Evening with Fred Astaire
Edward Stephenson
Hans Brinker and the Silver Skates
Jan Scott
Little Moon of Alban
Warren Clymer
Playhouse 90
Walter Scott Herndon
The DuPont Show of the Month
Bob Wade
,
Bob Markell
Best Art Direction in a Television Film
برنده جایزه
Westinghouse Desilu Playhouse
Claudio Guzmán
Alcoa Theatre
John T. McCormack
The Californians
Albert M. Pyke
The Loretta Young Show
Frank Paul Sylos
The Texan
Ralph Berger
,
Charles F. Pyke
Best Choreography for Television
برنده جایزه
An Evening with Fred Astaire
Hermes Pan
Omnibus
Gene Kelly
Best Cinematography for Television
برنده جایزه
The Alphabet Conspiracy
Ellis W. Carter
Alcoa Theatre
Fred Jackman Jr.
Have Gun - Will Travel
William Margulies
Jane Wyman Presents The Fireside Theatre
Mack Stengler
Maverick
Harold E. Stine
,
Ralph Woolsey
Best Comedy Series
برنده جایزه
The Jack Benny Program
Father Knows Best
The Bob Cummings Show
The Danny Thomas Show
The Phil Silvers Show
The Red Skelton Hour
Best Direction of a Single Dramatic Program - One Hour or Longer
برنده جایزه
Little Moon of Alban
George Schaefer
Playhouse 90
George Roy Hill
,
John Frankenheimer
Best Direction of a Single Musical or Variety Program
برنده جایزه
An Evening with Fred Astaire
Bud Yorkin
Perry Como's Kraft Music Hall
Clark Jones
Pontiac Star Parade
Joseph Cates
,
Gower Champion
Best Direction of a Single Program of a Comedy Series
برنده جایزه
Father Knows Best
Peter Tewksbury
Mr. Adams and Eve
Richard Kinon
The Danny Thomas Show
Sheldon Leonard
The Jack Benny Program
Seymour Berns
The Real McCoys
Hy Averback
Best Direction of a Single Program of a Dramatic Series - Less Than One Hour
برنده جایزه
Alcoa Theatre
Jack Smight
Alfred Hitchcock Presents
Alfred Hitchcock
General Electric Theater
James Neilson
,
Herschel Daugherty
Peter Gunn
Blake Edwards
Best Dramatic Series - Less Than One Hour
برنده جایزه
Alcoa Theatre
Alfred Hitchcock Presents
General Electric Theater
Naked City
Peter Gunn
The Loretta Young Show
Best Dramatic Series - One Hour or Longer
برنده جایزه
Playhouse 90
The United States Steel Hour
Best Editing of a Film for Television
برنده جایزه
Project Twenty
Silvio D'Alisera
Alcoa Theatre
Richard Fantl
Bat Masterson
Richard L. Van Enger
Maverick
Robert Sparr
,
Robert Watts
Schlitz Playhouse
Danny B. Landres
The Bob Cummings Show
Robert Crawford
Best Live Camerawork
برنده جایزه
An Evening with Fred Astaire
Playhouse 90
The DuPont Show of the Month
Best Musical Contribution to a Television Program
برنده جایزه
An Evening with Fred Astaire
David Rose
Art Carney Meets Peter and the Wolf
Paul Weston
Johnny Belinda
Bernard Green
Peter Gunn
Henry Mancini
The DuPont Show of the Month
Eddy Lawrence Manson
The Lux Show
Frank De Vol
Best Musical or Variety Series
برنده جایزه
The Dinah Shore Chevy Show
Perry Como's Kraft Music Hall
The Steve Allen Plymouth Show
Best News Commentator or Analyst
برنده جایزه
Edward R. Murrow
Chet Huntley
John Daly
Best News Reporting Series
برنده جایزه
The Huntley-Brinkley Report
ABC World News Tonight with David Muir
Douglas Edwards with the News
Best Panel, Quiz or Audience Participation Series
برنده جایزه
What's My Line?
I've Got a Secret
Keep Talking
The Price Is Right
This Is Your Life
You Bet Your Life
Best Performance by an Actor (Continuing Character) in a Musical or Variety Series
برنده جایزه
Perry Como
Perry Como's Kraft Music Hall
Jack Paar
The Tonight Show Starring Jack Paar
Steve Allen
The Steve Allen Plymouth Show
Best Performance by an Actress (Continuing Character) in a Musical or Variety Series
برنده جایزه
Dinah Shore
The Dinah Shore Chevy Show
Patti Page
The Patti Page Oldsmobile Show
Best Public Service Program or Series
برنده جایزه
Omnibus
Bold Journey
Meet the Press
New York Philharmonic Young People's Concerts
Small World
The Twentieth Century
Best Single Performance by an Actor
برنده جایزه
Fred Astaire
An Evening with Fred Astaire
Christopher Plummer
Little Moon of Alban
Mickey Rooney
Alcoa Theatre
Paul Muni
Playhouse 90
Robert Crawford Jr.
Playhouse 90
Rod Steiger
Playhouse 90
Best Single Performance by an Actress
برنده جایزه
Julie Harris
Little Moon of Alban
Geraldine Page
Playhouse 90
Helen Hayes
The United States Steel Hour
Judith Anderson
The DuPont Show of the Month
Maureen Stapleton
All the King's Men
Piper Laurie
Playhouse 90
Best Special Dramatic Program - One Hour or Longer
برنده جایزه
Little Moon of Alban
Johnny Belinda
The DuPont Show of the Month
Best Special Musical or Variety Program - One Hour or Longer
برنده جایزه
An Evening with Fred Astaire
Art Carney Meets Peter and the Wolf
Best Special News Program
Chet Huntley Reporting
Years of Crisis
Best Supporting Actor (Continuing Character) in a Comedy Series
برنده جایزه
Tom Poston
The Steve Allen Plymouth Show
Billy Gray
Father Knows Best
Harry Morgan
December Bride
Maurice Gosfield
The Phil Silvers Show
Paul Ford
The Phil Silvers Show
Richard Crenna
The Real McCoys
Best Supporting Actor (Continuing Character) in a Dramatic Series
برنده جایزه
Dennis Weaver
Gunsmoke
Herschel Bernardi
Peter Gunn
Johnny Crawford
The Rifleman
William Hopper
Perry Mason
Best Supporting Actress (Continuing Character) in a Comedy Series
برنده جایزه
Ann B. Davis
The Bob Cummings Show
Elinor Donahue
Father Knows Best
Kathleen Nolan
The Real McCoys
Rosemary DeCamp
The Bob Cummings Show
Verna Felton
December Bride
Zasu Pitts
The Gale Storm Show: Oh! Susanna
Best Supporting Actress (Continuing Character) in a Dramatic Series
برنده جایزه
Barbara Hale
Perry Mason
Amanda Blake
Gunsmoke
Hope Emerson
Peter Gunn
Lola Albright
Peter Gunn
Best Western Series
برنده جایزه
Maverick
Gunsmoke
Have Gun - Will Travel
The Rifleman
Wagon Train
Best Writing of a Single Dramatic Program - One Hour or Longer
برنده جایزه
Little Moon of Alban
James Costigan
Playhouse 90
Rod Serling
,
Irving Gaynor Neiman
,
J.P. Miller
,
Horton Foote
Best Writing of a Single Musical or Variety Program
برنده جایزه
An Evening with Fred Astaire
Herbert Baker
,
Bud Yorkin
Art Carney Meets Peter and the Wolf
A.J. Russell
Perry Como's Kraft Music Hall
Goodman Ace
,
Mort Green
,
George Foster
,
Jay Burton
The Sid Caesar Show
Woody Allen
,
Larry Gelbart
The Steve Allen Plymouth Show
Leonard Stern
,
Stan Burns
,
Herbert Sargent
,
Bill Dana
,
Don Hinkley
,
Hal Goodman
,
Larry Klein
Best Writing of a Single Program of a Comedy Series
برنده جایزه
The Jack Benny Program
Sam Perrin
,
George Balzer
,
Al Gordon
,
Hal Goldman
Father Knows Best
Roswell Rogers
The Bob Cummings Show
Paul Henning
,
Dick Wesson
The Phil Silvers Show
Billy Friedberg
,
Arnie Rosen
,
Coleman Jacoby
The Real McCoys
Bill Manhoff
Best Writing of a Single Program of a Dramatic Series - Less Than One Hour
Alcoa Theatre
Alfred Brenner
,
Ken Hughes
,
Christopher Knopf
Alfred Hitchcock Presents
Roald Dahl
General Electric Theater
Samuel A. Taylor
Peter Gunn
Blake Edwards
Most Outstanding Single Program of the Year
برنده جایزه
An Evening with Fred Astaire
Little Moon of Alban
Playhouse 90
باکس آفیس
1
Ghostbusters: Frozen Empire
52177875
2
Dune: Part Two
237455947
3
Kung Fu Panda 4
137323855
4
Immaculate
6636440
5
Arthur the King
15715038
6
Late Night with the Devil
2833419
7
Imaginary
24259507
8
Love Lies Bleeding
5680294
9
Cabrini
16656492
10
Bob Marley: One Love
95558849
آدرس بعدی
www.MihanFilm.vip
رسانه های اجتماعی
عضویت در کانال تگرام
عضویت در ایـنستاگـرام
جدول پخش هفتگی
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنجشنبه
جمعه
ژانرها
درام
(13099)
تاریخی
(903)
هیجان انگیز
(4776)
جنایی
(3963)
خانوادگی
(1166)
عاشقانه
(3300)
ماجرایی
(3177)
فانتزی
(1485)
اکشن
(5405)
کمدی
(7590)
ترسناک
(3286)
علمی تخیلی
(1481)
وسترن
(211)
بیوگرافی
(1278)
رازآلود
(2222)
مستند
(783)
جنگ
(420)
موزیک
(607)
موزیکال
(212)
نوآر
(25)
انیمیشن
(1291)
کوتاه
(205)
لیست جوایز
جوایز اسکار
Oscar
جوایز گلدن گلوب
Golden
جوایز بفتا
Bafta
جوایز امی
Emmy