صفحه اصلی
فیلم و سریال
جدیدترین سریال ها
جدیدترین فیلم ها
برترین ها
محبوب ترین سریال های روز
250 سریال برتر تلویزیون
محبوب ترین فیلم های روز
250 فیلم برتر سینما
هنرمندان مشهور
بازیگران مرد
بازیگران زن
نویسندگان / کارگردانان
لیست جوایز
جوایز کن
جوایز بفتا
جوایز امی
جوایز گلدن گلوب
جوایز اسکار
تماس با ما
ثبت نام جدید
ورود به سایت
« امی : 1960 »
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1980
1979
1978
1977
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
Outstanding Achievement in Art Direction and Scenic Design
برنده جایزه
Westinghouse Desilu Playhouse
Ralph Berger
,
Frank T. Smith
Alfred Hitchcock Presents
John J. Lloyd
The Garry Moore Show
Charles Lisanby
Outstanding Achievement in Cinematography for Television
برنده جایزه
Westinghouse Desilu Playhouse
Charles Straumer
77 Sunset Strip
Ralph Woolsey
The Lawless Years
William Margulies
Outstanding Achievement in Electronic Camerawork
برنده جایزه
Squaw Valley 1960: VIII Winter Olympics
Playhouse 90
Startime
Outstanding Achievement in Film Editing for Television
برنده جایزه
The Untouchables
Ben Ray
,
Robert L. Swanson
Alfred Hitchcock Presents
Edward W. Williams
General Electric Theater
Danny B. Landres
Outstanding Achievement in the Field of Children's Programming
برنده جایزه
The Huckleberry Hound Show
Captain Kangaroo
Lassie
Mr. Wizard
Quick Draw McGraw
Outstanding Achievement in the Field of Music
برنده جایزه
Leonard Bernstein and the New York Philharmonic in Moscow
New York Philharmonic Young People's Concerts
The Bell Telephone Hour
The Green Pastures
Outstanding Directorial Achievement in Comedy
برنده جایزه
Ralph Levy
The Jack Benny Program
Seymour Berns
The Red Skelton Hour
Sheldon Leonard
The Danny Thomas Show
Outstanding Directorial Achievement in Drama
برنده جایزه
Robert Mulligan
The Moon and Sixpence
John Frankenheimer
Startime
Phil Karlson
Westinghouse Desilu Playhouse
Outstanding Performance by an Actor in a Series (Lead or Support)
برنده جایزه
Robert Stack
The Untouchables
Raymond Burr
Perry Mason
Richard Boone
Have Gun - Will Travel
Outstanding Performance by an Actress in a Series (Lead or Support)
برنده جایزه
Jane Wyatt
Father Knows Best
Donna Reed
The Donna Reed Show
Loretta Young
The Loretta Young Show
Outstanding Performance in a Variety or Musical Program or Series
برنده جایزه
The Revlon Revue
Harry Belafonte
Another Evening with Fred Astaire
Fred Astaire
The Dinah Shore Chevy Show
Dinah Shore
Outstanding Program Achievement in the Field of Drama
برنده جایزه
Playhouse 90
Startime
The DuPont Show of the Month
The Moon and Sixpence
The Untouchables
Outstanding Program Achievement in the Field of Humor
برنده جایزه
Art Carney Special
Father Knows Best
The Danny Thomas Show
The Jack Benny Program
The Red Skelton Hour
Outstanding Program Achievement in the Field of News
برنده جایزه
The Huntley-Brinkley Report
Chet Huntley Reporting
Douglas Edwards with the News
Journey to Understanding
Outstanding Program Achievement in the Field of Public Affairs and Education
برنده جایزه
The Twentieth Century
CBS Reports
Meet the Press
Small World
Squaw Valley 1960: VIII Winter Olympics
Outstanding Program Achievement in the Field of Variety
برنده جایزه
The Fabulous Fifties
Another Evening with Fred Astaire
The Dinah Shore Chevy Show
The Garry Moore Show
The Revlon Revue
Outstanding Single Performance by an Actor (Lead or Support)
برنده جایزه
Laurence Olivier
The Moon and Sixpence
Alec Guinness
Startime
Lee J. Cobb
Playhouse 90
Outstanding Single Performance by an Actress (Lead or Support)
برنده جایزه
Ingrid Bergman
Startime
Julie Harris
The DuPont Show of the Month
Teresa Wright
Sunday Showcase
Outstanding Writing Achievement in Comedy
برنده جایزه
The Jack Benny Program
Sam Perrin
,
George Balzer
,
Al Gordon
,
Hal Goldman
Father Knows Best
Dorothy Cooper
,
Roswell Rogers
The Ballad of Louie the Louse
Nat Hiken
Outstanding Writing Achievement in Drama
برنده جایزه
The Twilight Zone
Rod Serling
Playhouse 90
Loring Mandel
Startime
James Costigan
Outstanding Writing Achievement in the Documentary Field
برنده جایزه
CBS Reports
Howard K. Smith
,
Av Westin
Project Twenty
Richard Hanser
The Twentieth Century
James Benjamin
باکس آفیس
1
Ghostbusters: Frozen Empire
47856786
2
Dune: Part Two
235203895
3
Kung Fu Panda 4
134617240
4
Immaculate
5338921
5
Arthur the King
14948208
6
Late Night with the Devil
2833419
7
Imaginary
23897876
8
Love Lies Bleeding
5680294
9
Cabrini
16365588
10
Bob Marley: One Love
95389718
آدرس بعدی
www.MihanFilm.vip
رسانه های اجتماعی
عضویت در کانال تگرام
عضویت در ایـنستاگـرام
جدول پخش هفتگی
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنجشنبه
جمعه
ژانرها
درام
(13099)
تاریخی
(903)
هیجان انگیز
(4776)
جنایی
(3963)
خانوادگی
(1166)
عاشقانه
(3300)
ماجرایی
(3177)
فانتزی
(1485)
اکشن
(5405)
کمدی
(7590)
ترسناک
(3286)
علمی تخیلی
(1481)
وسترن
(211)
بیوگرافی
(1278)
رازآلود
(2222)
مستند
(783)
جنگ
(420)
موزیک
(607)
موزیکال
(212)
نوآر
(25)
انیمیشن
(1291)
کوتاه
(205)
لیست جوایز
جوایز اسکار
Oscar
جوایز گلدن گلوب
Golden
جوایز بفتا
Bafta
جوایز امی
Emmy