صفحه اصلی
فیلم و سریال
جدیدترین سریال ها
جدیدترین فیلم ها
برترین ها
محبوب ترین سریال های روز
250 سریال برتر تلویزیون
محبوب ترین فیلم های روز
250 فیلم برتر سینما
هنرمندان مشهور
بازیگران مرد
بازیگران زن
نویسندگان / کارگردانان
لیست جوایز
جوایز کن
جوایز بفتا
جوایز امی
جوایز گلدن گلوب
جوایز اسکار
تماس با ما
ثبت نام جدید
ورود به سایت
« جوایز امی : 1956 »
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1980
1979
1978
1977
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
Best Action or Adventure Series
برنده جایزه
The Magical World of Disney
Alfred Hitchcock Presents
Dragnet
Gunsmoke
The Lineup
Best Actor - Continuing Performance
برنده جایزه
Phil Silvers
The Phil Silvers Show
Danny Thomas
The Danny Thomas Show
Jackie Gleason
The Honeymooners
Robert Cummings
The Bob Cummings Show
Robert Young
Father Knows Best
Best Actor - Single Performance
برنده جایزه
Lloyd Nolan
Ford Star Jubilee
Barry Sullivan
Ford Star Jubilee
Everett Sloane
Kraft Theatre
José Ferrer
Producers' Showcase
Ralph Bellamy
The United States Steel Hour
Best Actor in a Supporting Role
برنده جایزه
Art Carney
The Honeymooners
Carl Reiner
Caesar's Hour
Cyril Ritchard
Producers' Showcase
Ed Begley
Kraft Theatre
William Frawley
I Love Lucy
Best Actress - Continuing Performance
برنده جایزه
Lucille Ball
I Love Lucy
Ann Sothern
Private Secretary
Eve Arden
Our Miss Brooks
Gracie Allen
The George Burns and Gracie Allen Show
Jean Hagen
The Danny Thomas Show
Best Actress - Single Performance
برنده جایزه
Mary Martin
Producers' Showcase
Eva Marie Saint
Producers' Showcase
Jessica Tandy
Producers' Showcase
Julie Harris
The United States Steel Hour
Loretta Young
The Loretta Young Show
Best Actress in a Supporting Role
برنده جایزه
Nanette Fabray
Caesar's Hour
Ann B. Davis
The Bob Cummings Show
Audrey Meadows
The Honeymooners
Jean Hagen
The Danny Thomas Show
Thelma Ritter
Goodyear Playhouse
Best Art Direction - Film Series
برنده جایزه
You Are There
William Ferrari
Four Star Playhouse
Duncan Cramer
Medic
Ernst Fegté
Schlitz Playhouse
Serge Krizman
The Adventures of Robin Hood
Peter Proud
Best Art Direction - Live Series
برنده جایزه
Producers' Showcase
Otis Riggs Jr.
Alice in Wonderland
Jan Scott
Climax!
James Dowell Vance
Lux Video Theatre
William Craig Smith
Perry Como's Kraft Music Hall
Don Shirley
The United States Steel Hour
Carl Kent
Best Audience Participation Series
برنده جایزه
The $64, 000 Question
I've Got a Secret
People Are Funny
What's My Line?
You Bet Your Life
Best Camerawork - Live Show
برنده جایزه
Studio One
T. Miller
Climax!
A.J. Cunningham
Lux Video Theatre
Joe Strauss
The Linkletter Show
Leslie Vaught
Best Children's Series
برنده جایزه
Lassie
Ding Dong School
Kukla, Fran and Ollie
The Howdy Doody Show
The Mickey Mouse Club
The Pinky Lee Show
Best Choreographer
برنده جایزه
Your Hit Parade
Tony Charmoli
Max Liebman Spectaculars
James Starbuck
,
Rod Alexander
Producers' Showcase
Jerome Robbins
The Jackie Gleason Show
June Taylor
Best Cinematography for Television
برنده جایزه
Medic
William A. Sickner
Dragnet
Edward Colman
Four Star Playhouse
George E. Diskant
Private Secretary
Robert Pittack
The Loretta Young Show
Norbert Brodine
Best Comedian
برنده جایزه
Phil Silvers
Art Carney
George Gobel
Jack Benny
Sid Caesar
Best Comedienne
برنده جایزه
Nanette Fabray
Ann Sothern
Eve Arden
Gracie Allen
Lucille Ball
Best Comedy Series
برنده جایزه
The Phil Silvers Show
Caesar's Hour
The Bob Cummings Show
The Danny Thomas Show
The George Gobel Show
The Jack Benny Program
Best Comedy Writing
برنده جایزه
The Phil Silvers Show
Nat Hiken
,
Barry E. Blitzer
,
Arnold M. Auerbach
,
Harvey Orkin
,
Vin Bogert
,
Arnie Rosen
,
Coleman Jacoby
,
Tony Webster
,
Terry Ryan
Caesar's Hour
Mel Tolkin
,
Selma Diamond
,
Larry Gelbart
,
Mel Brooks
,
Sheldon Keller
I Love Lucy
Jess Oppenheimer
,
Madelyn Davis
,
Bob Carroll Jr.
,
Bob Schiller
,
Bob Weiskopf
The George Gobel Show
Hal Kanter
,
Howard Leeds
,
Everett Greenbaum
,
Harry Winkler
The Jack Benny Program
Sam Perrin
,
George Balzer
,
Hal Goldman
,
Al Gordon
Best Commercial Campaign
برنده جایزه
Ford
Yôko Asagami
Chrysler Corporation
Best Contributing to Daytime Programming
برنده جایزه
Matinee Theatre
Home
Arlene Francis
The Bob Crosby Show
The Garry Moore Show
Today
Best Director - Film Series
برنده جایزه
Nat Hiken
The Phil Silvers Show
Alfred Hitchcock
Alfred Hitchcock Presents
Bernard Girard
You Are There
Jack Webb
Dragnet
Rod Amateau
The Bob Cummings Show
Sheldon Leonard
The Danny Thomas Show
Best Director - Live Series
برنده جایزه
Franklin J. Schaffner
Ford Star Jubilee
Alex Segal
The United States Steel Hour
Clark Jones
Producers' Showcase
Delbert Mann
Producers' Showcase
John Frankenheimer
Climax!
Best Documentary Program
برنده جایزه
Omnibus
Meet the Press
Person to Person
See It Now
Wide Wide World
Best Dramatic Series
برنده جایزه
Producers' Showcase
Climax!
Goodyear Playhouse
Studio One
The United States Steel Hour
Best Editing of a Television Film
برنده جایزه
Alfred Hitchcock Presents
Edward W. Williams
Four Star Playhouse
Samuel E. Beetley
Jane Wyman Presents The Fireside Theatre
Daniel A. Nathan
Navy Log
Jason H. Bernie
The Bob Cummings Show
Stanley Frazen
,
Guy Scarpitta
Best Female Singer
برنده جایزه
Dinah Shore
Gisele MacKenzie
Judy Garland
Peggy Lee
Rosemary Clooney
Best MC or Program Host - Male or Female
برنده جایزه
Perry Como
Alfred Hitchcock
Alistair Cooke
Dave Garroway
John Daly
Best Male Singer
برنده جایزه
Perry Como
Eddie Fisher
Frank Sinatra
Gordon MacRae
Harry Belafonte
Best Music Series
برنده جایزه
Your Hit Parade
Coke Time
Perry Como's Kraft Music Hall
The Dinah Shore Show
The Voice of Firestone
Best Musical Contribution
Producers' Showcase
Sammy Cahn
,
Jimmy Van Heusen
,
Nelson Riddle
Ford Star Jubilee
Mary Martin
,
Noël Coward
Wide Wide World
David Broekman
Best News Commentator or Reporter
برنده جایزه
Edward R. Murrow
Clete Roberts
Douglas Edwards
John Cameron Swayze
John Daly
Best Original Teleplay Writing
برنده جایزه
Kraft Theatre
Rod Serling
Goodyear Playhouse
Paddy Chayefsky
The Alcoa Hour
David Davidson
The Philco Television Playhouse
Robert Alan Aurthur
The United States Steel Hour
Cyril Hume
,
Richard Maibaum
Best Producer - Film Series
برنده جایزه
The Magical World of Disney
Walt Disney
Medic
Frank La Tourette
The Bob Cummings Show
Paul Henning
The Phil Silvers Show
Nat Hiken
You Are There
James Fonda
Best Producer - Live Series
برنده جایزه
Producers' Showcase
Fred Coe
Climax!
Martin Manulis
The Alcoa Hour
Herbert Brodkin
The George Gobel Show
Hal Kanter
The United States Steel Hour
Wide Wide World
Barry Wood
Best Single Program of the Year
Producers' Showcase
Ford Star Jubilee
The Danny Thomas Show
The Magical World of Disney
The United States Steel Hour
Wide Wide World
Best Specialty Act - Single or Group
برنده جایزه
Marcel Marceau
Donald O'Connor
Harry Belafonte
Sammy Davis Jr.
Victor Borge
Best Television Adaptation
برنده جایزه
Ford Star Jubilee
Paul Gregory
,
Franklin J. Schaffner
Climax!
Rod Serling
Producers' Showcase
David Shaw
The 20th Century-Fox Hour
John Monks Jr.
,
David Dortort
Best Variety Series
برنده جایزه
The Ed Sullivan Show
Ford Star Jubilee
Perry Como's Kraft Music Hall
Shower of Stars
The Dinah Shore Show
Governors Award
برنده جایزه
Dwight D. Eisenhower
باکس آفیس
1
Ghostbusters: Frozen Empire
47856786
2
Dune: Part Two
235203895
3
Kung Fu Panda 4
134617240
4
Immaculate
5338921
5
Arthur the King
14948208
6
Late Night with the Devil
2833419
7
Imaginary
23897876
8
Love Lies Bleeding
5680294
9
Cabrini
16365588
10
Bob Marley: One Love
95389718
آدرس بعدی
www.MihanFilm.vip
رسانه های اجتماعی
عضویت در کانال تگرام
عضویت در ایـنستاگـرام
جدول پخش هفتگی
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنجشنبه
جمعه
ژانرها
درام
(13099)
تاریخی
(903)
هیجان انگیز
(4776)
جنایی
(3963)
خانوادگی
(1166)
عاشقانه
(3300)
ماجرایی
(3177)
فانتزی
(1485)
اکشن
(5405)
کمدی
(7590)
ترسناک
(3286)
علمی تخیلی
(1481)
وسترن
(211)
بیوگرافی
(1278)
رازآلود
(2222)
مستند
(783)
جنگ
(420)
موزیک
(607)
موزیکال
(212)
نوآر
(25)
انیمیشن
(1291)
کوتاه
(205)
لیست جوایز
جوایز اسکار
Oscar
جوایز گلدن گلوب
Golden
جوایز بفتا
Bafta
جوایز امی
Emmy