صفحه اصلی
فیلم و سریال
جدیدترین سریال ها
جدیدترین فیلم ها
برترین ها
محبوب ترین سریال های روز
250 سریال برتر تلویزیون
محبوب ترین فیلم های روز
250 فیلم برتر سینما
هنرمندان مشهور
بازیگران مرد
بازیگران زن
نویسندگان / کارگردانان
لیست جوایز
جوایز کن
جوایز بفتا
جوایز امی
جوایز گلدن گلوب
جوایز اسکار
تماس با ما
ثبت نام جدید
ورود به سایت
« جوایز امی : 1961 »
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1980
1979
1978
1977
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
Outstanding Achievement in Art Direction and Scenic Design
برنده جایزه
Checkmate
John J. Lloyd
Perry Como's Kraft Music Hall
Gary Smith
Twenty-Four Hours in a Woman's Life
Jac Venza
Outstanding Achievement in Cinematography for Television
برنده جایزه
The Twilight Zone
George T. Clemens
Outlaws
William Margulies
Wagon Train
Walter Strenge
Outstanding Achievement in Electronic Camerawork
برنده جایزه
The Bell Telephone Hour
Playhouse 90
The Dinah Shore Chevy Show
Wrangler
Outstanding Achievement in Film Editing for Television
برنده جایزه
Naked City
Harry Coswick
,
Aaron Nibley
,
Milton Shifman
Alfred Hitchcock Presents
Edward W. Williams
Perry Mason
Richard Cahoon
,
John Faure
Outstanding Achievement in the Field of Children's Programming
برنده جایزه
New York Philharmonic Young People's Concerts
Captain Kangaroo
Shirley Temple's Storybook
The Huckleberry Hound Show
The Shari Lewis Show
Outstanding Achievement in the Field of Music for Television
برنده جایزه
Leonard Bernstein and the New York Philharmonic in Berlin
Leonard Bernstein
The Donald O'Connor Show
André Previn
Thriller
Pete Rugolo
,
Jerry Goldsmith
Outstanding Directorial Achievement in Comedy
برنده جایزه
Sheldon Leonard
The Danny Thomas Show
Dick McDonough
The Bob Hope Show
Peter Tewksbury
My Three Sons
Outstanding Directorial Achievement in Drama
برنده جایزه
George Schaefer
Macbeth
Ralph Nelson
Westinghouse Desilu Playhouse
Sidney Lumet
Sunday Showcase
Outstanding Performance by an Actor in a Series (Lead)
برنده جایزه
Raymond Burr
Perry Mason
Jackie Cooper
Hennesey
Robert Stack
The Untouchables
Outstanding Performance by an Actress in a Series (Lead)
برنده جایزه
Barbara Stanwyck
The Barbara Stanwyck Show
Donna Reed
The Donna Reed Show
Loretta Young
The Loretta Young Show
Outstanding Performance in a Supporting Role by an Actor or Actress in a Series
برنده جایزه
Don Knotts
The Andy Griffith Show
Abby Dalton
Hennesey
Barbara Hale
Perry Mason
Outstanding Performance in a Supporting Role by an Actor or Actress in a Single Program
برنده جایزه
Roddy McDowall
Sunday Showcase
Charles Bronson
General Electric Theater
Peter Falk
The Law and Mr. Jones
Outstanding Performance in a Variety or Musical Program or Series
برنده جایزه
Astaire Time
Fred Astaire
Belafonte, New York 19
Harry Belafonte
The Dinah Shore Chevy Show
Dinah Shore
Outstanding Program Achievement in the Field of Drama
برنده جایزه
Macbeth
Naked City
Sunday Showcase
The Twilight Zone
The Untouchables
Outstanding Program Achievement in the Field of Humor
برنده جایزه
The Jack Benny Program
Candid Camera
The Andy Griffith Show
The Bob Hope Show
The Flintstones
Outstanding Program Achievement in the Field of News
برنده جایزه
The Huntley-Brinkley Report
Douglas Edwards with the News
Eyewitness to History
National Broadcasting Company (NBC)
Outstanding Program Achievement in the Field of Public Service
برنده جایزه
The Twentieth Century
CBS Reports
NBC White Paper
Project Twenty
Winston Churchill: The Valiant Years
Outstanding Program Achievement in the Field of Variety
برنده جایزه
Astaire Time
An Hour with Danny Kaye
Belafonte, New York 19
The Garry Moore Show
The Tonight Show Starring Jack Paar
Outstanding Single Performance by an Actor in a Leading Role
برنده جایزه
Maurice Evans
Macbeth
Cliff Robertson
The United States Steel Hour
Ed Wynn
Westinghouse Desilu Playhouse
Outstanding Single Performance by an Actress in a Leading Role
برنده جایزه
Judith Anderson
Macbeth
Elizabeth Montgomery
The Untouchables
Ingrid Bergman
Twenty-Four Hours in a Woman's Life
Outstanding Writing Achievement in Comedy
برنده جایزه
The Red Skelton Hour
Sherwood Schwartz
,
Dave O'Brien
,
Al Schwartz
,
Martin Ragaway
,
Red Skelton
Hennesey
Richard Baer
The Danny Thomas Show
Charles Stewart
,
Jack Elinson
Outstanding Writing Achievement in Drama
برنده جایزه
The Twilight Zone
Rod Serling
Sunday Showcase
Reginald Rose
The DuPont Show of the Month
Dale Wasserman
Outstanding Writing Achievement in the Documentary Field
برنده جایزه
Winston Churchill: The Valiant Years
Victor Wolfson
CBS Reports
Fred W. Friendly
,
David Lowe
,
Edward R. Murrow
NBC White Paper
Arthur Barron
,
Al Wasserman
The Program of the Year
برنده جایزه
Macbeth
Phil C. Samuel
,
George Schaefer
An Hour with Danny Kaye
Astaire Time
National Broadcasting Company (NBC)
Sunday Showcase
باکس آفیس
1
Ghostbusters: Frozen Empire
52177875
2
Dune: Part Two
237455947
3
Kung Fu Panda 4
137323855
4
Immaculate
6636440
5
Arthur the King
15715038
6
Late Night with the Devil
2833419
7
Imaginary
24259507
8
Love Lies Bleeding
5680294
9
Cabrini
16656492
10
Bob Marley: One Love
95558849
آدرس بعدی
www.MihanFilm.vip
رسانه های اجتماعی
عضویت در کانال تگرام
عضویت در ایـنستاگـرام
جدول پخش هفتگی
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنجشنبه
جمعه
ژانرها
درام
(13100)
تاریخی
(904)
هیجان انگیز
(4777)
جنایی
(3964)
خانوادگی
(1166)
عاشقانه
(3300)
ماجرایی
(3177)
فانتزی
(1485)
اکشن
(5405)
کمدی
(7590)
ترسناک
(3286)
علمی تخیلی
(1481)
وسترن
(211)
بیوگرافی
(1278)
رازآلود
(2222)
مستند
(783)
جنگ
(420)
موزیک
(607)
موزیکال
(212)
نوآر
(25)
انیمیشن
(1291)
کوتاه
(205)
لیست جوایز
جوایز اسکار
Oscar
جوایز گلدن گلوب
Golden
جوایز بفتا
Bafta
جوایز امی
Emmy