صفحه اصلی
فیلم و سریال
جدیدترین سریال ها
جدیدترین فیلم ها
برترین ها
محبوب ترین سریال های روز
250 سریال برتر تلویزیون
محبوب ترین فیلم های روز
250 فیلم برتر سینما
هنرمندان مشهور
بازیگران مرد
بازیگران زن
نویسندگان / کارگردانان
لیست جوایز
جوایز کن
جوایز بفتا
جوایز امی
جوایز گلدن گلوب
جوایز اسکار
تماس با ما
ثبت نام جدید
ورود به سایت
« جوایز امی : 1962 »
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1980
1979
1978
1977
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
Outstanding Achievement in Art Direction and Scenic Design
برنده جایزه
Perry Como's Kraft Music Hall
Gary Smith
The Garry Moore Show
Charles Lisanby
The Power and the Glory
Nathaniel Burr Smidt
The Twilight Zone
Philip Barber
Theatre '62
Jan Scott
Outstanding Achievement in Cinematography for Television
برنده جایزه
Naked City
Jack Priestley
Ben Casey
Ted Voigtlander
Bonanza
Walter Castle
,
Haskell B. Boggs
The Twilight Zone
George T. Clemens
Vincent Van Gogh: A Self-Portrait
Guy Blanchard
Wagon Train
Walter Strenge
Outstanding Achievement in Electronic Camerawork
برنده جایزه
The Ernie Kovacs Show
Ernie Kovacs
Arsenic & Old Lace
O. Tamburri
Perry Como's Kraft Music Hall
Heino Ripp
The Judy Garland Show
Lou Onofrio
Outstanding Achievement in Film Editing for Television
برنده جایزه
Naked City
Hugh Chaloupka
,
Aaron Nibley
,
Charles L. Freeman
Bus Stop
Richard L. Van Enger
The Twentieth Century
Aram Boyajian
,
Robert Collinson
,
Bernard Friend
,
Lora Hays
,
Walter Katz
,
Lawrence Silk
,
Harold Silver
,
Leo Zochling
U.S. #1: American Profile
Constantine S. Gochis
Wagon Train
Marston Fay
,
Gene Palmer
Outstanding Achievement in Original Music Composed for Television
برنده جایزه
Winston Churchill: The Valiant Years
Richard Rodgers
Alcoa Premiere
John Williams
Project Twenty
Robert Russell Bennett
The Dick Powell Theatre
Leith Stevens
Vincent Van Gogh: A Self-Portrait
Jacques Belasco
Outstanding Continued Performance by an Actor in a Series (Lead)
برنده جایزه
E.G. Marshall
The Defenders
George Maharis
Route 66
Jackie Cooper
Hennesey
Paul Burke
Naked City
Vince Edwards
Ben Casey
Outstanding Continued Performance by an Actress in a Series (Lead)
برنده جایزه
Shirley Booth
Hazel
Cara Williams
Pete and Gladys
Donna Reed
The Donna Reed Show
Gertrude Berg
The Gertrude Berg Show
Mary Stuart
Search for Tomorrow
Outstanding Daytime Program
برنده جایزه
Purex Summer Specials
Calendar
The Linkletter Show
The Verdict Is Yours
Today
Outstanding Directorial Achievement in Comedy
برنده جایزه
Nat Hiken
Car 54, Where Are You?
Bud Yorkin
Henry Fonda and the Family
Dave Geisel
The Garry Moore Show
John Rich
The Dick Van Dyke Show
Seymour Berns
The Red Skelton Hour
Outstanding Directorial Achievement in Drama
برنده جایزه
Franklin J. Schaffner
The Defenders
Alex Segal
Alcoa Premiere
Arthur Hiller
Naked City
Buzz Kulik
Dr. Kildare
Jack Smight
Westinghouse Presents: Come Again to Carthage
Outstanding Engineering or Technical Achievement
برنده جایزه
Albert W. Malang
Outstanding Performance in a Supporting Role by an Actor
برنده جایزه
Don Knotts
The Andy Griffith Show
Barry Jones
Victoria Regina
George C. Scott
Ben Casey
Horace McMahon
Naked City
Sam Jaffe
Ben Casey
Outstanding Performance in a Supporting Role by an Actress
برنده جایزه
Pamela Brown
Victoria Regina
Colleen Dewhurst
Focus
Jeanne Cooper
Ben Casey
Joan Hackett
Ben Casey
Mary Wickes
The Gertrude Berg Show
Outstanding Performance in a Variety or Musical Program or Series
برنده جایزه
The Garry Moore Show
Carol Burnett
Here's Edie
Edie Adams
Perry Como's Kraft Music Hall
Perry Como
The Judy Garland Show
Judy Garland
Yves Montand on Broadway
Yves Montand
Outstanding Program Achievement in the Field of Children's Programming
برنده جایزه
New York Philharmonic Young People's Concerts
1, 2, 3 Go
Captain Kangaroo
The Magical World of Disney
The Shari Lewis Show
Update
Outstanding Program Achievement in the Field of Drama
برنده جایزه
The Defenders
Alcoa Premiere
Ben Casey
Naked City
The Dick Powell Theatre
Victoria Regina
Outstanding Program Achievement in the Field of Educational and Public Affairs Programming
برنده جایزه
David Brinkley's Journal
ABC Close-Up!
ABC's Wide World of Sports
CBS Reports
Howard K. Smith
NBC White Paper
Outstanding Program Achievement in the Field of Humor
برنده جایزه
The Bob Newhart Show
Car 54, Where Are You?
Hazel
The Andy Griffith Show
The Red Skelton Hour
Outstanding Program Achievement in the Field of News
برنده جایزه
The Huntley-Brinkley Report
Douglas Edwards with the News
Eichmann Trial
Eyewitness to History
Outstanding Program Achievements in the Fields of Variety and Music - Music
برنده جایزه
Leonard Bernstein and the New York Philharmonic in Japan
Directions
NBC Television Opera Theatre
The Bell Telephone Hour
Outstanding Program Achievements in the Fields of Variety and Music - Variety
برنده جایزه
The Garry Moore Show
Here's Edie
Perry Como's Kraft Music Hall
The Judy Garland Show
The Magical World of Disney
Outstanding Single Performance by an Actor in a Leading Role
برنده جایزه
Peter Falk
The Dick Powell Theatre
James Donald
Victoria Regina
Lee Marvin
Alcoa Premiere
Mickey Rooney
The Dick Powell Theatre
Milton Berle
The Dick Powell Theatre
Outstanding Single Performance by an Actress in a Leading Role
برنده جایزه
Julie Harris
Victoria Regina
Ethel Waters
Route 66
Geraldine Brooks
Bus Stop
Inger Stevens
The Dick Powell Theatre
Suzanne Pleshette
Dr. Kildare
Outstanding Writing Achievement in Comedy
برنده جایزه
The Dick Van Dyke Show
Carl Reiner
Car 54, Where Are You?
Nat Hiken
,
Tony Webster
,
Terry Ryan
Chun King Chow Mein Hour
Stan Freberg
The Bob Newhart Show
Roland Kibbee
,
Bob Newhart
,
Don Hinkley
,
Milt Rosen
,
Ernest Chambers
,
Dean Hargrove
,
Robert Kaufman
,
Norm Liebmann
,
Charles Sherman
,
Howard Snyder
,
Larry Siegel
The Red Skelton Hour
Ed Simmons
,
David O'Brien
,
Martin Ragaway
,
Arthur Phillips
,
Al Schwartz
,
Sherwood Schwartz
,
Red Skelton
Outstanding Writing Achievement in Drama
برنده جایزه
The Defenders
Reginald Rose
Alcoa Premiere
Henry F. Greenberg
Ben Casey
Jack Laird
The Dick Powell Theatre
Richard Alan Simmons
The Twilight Zone
Rod Serling
Outstanding Writing Achievement in the Documentary Field
برنده جایزه
Vincent Van Gogh: A Self-Portrait
Lou Hazam
ABC Close-Up!
Arthur Holch
CBS Reports
Jay McMullen
NBC White Paper
Al Wasserman
,
Arthur Zegart
Purex Summer Specials
George Lefferts
The Program of the Year
برنده جایزه
Victoria Regina
George Schaefer
ABC Close-Up!
CBS Reports
The Judy Garland Show
Vincent Van Gogh: A Self-Portrait
باکس آفیس
1
Ghostbusters: Frozen Empire
52177875
2
Dune: Part Two
237455947
3
Kung Fu Panda 4
137323855
4
Immaculate
6636440
5
Arthur the King
15715038
6
Late Night with the Devil
2833419
7
Imaginary
24259507
8
Love Lies Bleeding
5680294
9
Cabrini
16656492
10
Bob Marley: One Love
95558849
آدرس بعدی
www.MihanFilm.vip
رسانه های اجتماعی
عضویت در کانال تگرام
عضویت در ایـنستاگـرام
جدول پخش هفتگی
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنجشنبه
جمعه
ژانرها
درام
(13104)
تاریخی
(906)
هیجان انگیز
(4777)
جنایی
(3965)
خانوادگی
(1166)
عاشقانه
(3300)
ماجرایی
(3178)
فانتزی
(1486)
اکشن
(5406)
کمدی
(7592)
ترسناک
(3286)
علمی تخیلی
(1481)
وسترن
(211)
بیوگرافی
(1278)
رازآلود
(2222)
مستند
(784)
جنگ
(420)
موزیک
(608)
موزیکال
(212)
نوآر
(25)
انیمیشن
(1291)
کوتاه
(205)
لیست جوایز
جوایز اسکار
Oscar
جوایز گلدن گلوب
Golden
جوایز بفتا
Bafta
جوایز امی
Emmy