صفحه اصلی
فیلم و سریال
جدیدترین سریال ها
جدیدترین فیلم ها
برترین ها
محبوب ترین سریال های روز
250 سریال برتر تلویزیون
محبوب ترین فیلم های روز
250 فیلم برتر سینما
هنرمندان مشهور
بازیگران مرد
بازیگران زن
نویسندگان / کارگردانان
لیست جوایز
جوایز کن
جوایز بفتا
جوایز امی
جوایز گلدن گلوب
جوایز اسکار
تماس با ما
ثبت نام جدید
ورود به سایت
« : 1964 »
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1980
1979
1978
1977
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
Outstanding Achievement in Art Direction and Scenic Design
برنده جایزه
The Fantasticks
Warren Clymer
The Danny Kaye Show
Edward Stephenson
The Judy Garland Show
Robert Kelly
,
Gary Smith
The Outer Limits
Jack Poplin
Outstanding Achievement in Cinematography for Television
برنده جایزه
The Kremlin
J. Baxter Peters
East Side/West Side
Jack Priestley
Greece: The Golden Age
Bradford Kress
Kraft Suspense Theatre
Bud Thackery
Outstanding Achievement in Composing Original Music for Television
برنده جایزه
The Making of the President 1960
Elmer Bernstein
East Side/West Side
Kenyon Hopkins
Elizabeth Taylor in London
John Barry
Greece: The Golden Age
George Kleinsinger
Saga of Western Man
Ulpio Minucci
,
Joe Moon
,
Rayburn Wright
The Kremlin
Georges Auric
Outstanding Achievement in Electronic Photography
برنده جایزه
The Danny Kaye Show
The Bell Telephone Hour
The DuPont Show of the Week
The Lively Ones
Outstanding Achievement in Film Editing for Television
برنده جایزه
The Making of the President 1960
William T. Cartwright
Arrest and Trial
Danny B. Landres
,
Milton Shifman
,
Richard G. Wray
Greece: The Golden Age
Constantine S. Gochis
Saga of Western Man
James Algie
,
Samuel Cohen
,
Hans Dudelheim
,
Walter Essenfeld
,
Alexander Hamilton
,
Edward Lempa
,
Walter Moran
,
Nils Rasmussen
,
John Roberts
,
Robert Sandbo
,
Edward Shea
The Kremlin
Aram Boyajian
Outstanding Achievement in the Field of Documentary Programs
برنده جایزه
The Making of the President 1960
David L. Wolper
,
Mel Stuart
,
Theodore H. White
Greece: The Golden Age
Lou Hazam
Saga of Western Man
John H. Secondari
,
Helen Jean Rogers
The DuPont Show of the Week
William Jersey
The Kremlin
George Vicas
,
Norman Borisoff
,
Aram Boyajian
The Twentieth Century
Isaac Kleinerman
Outstanding Continued Performance by an Actor in a Series (Lead)
برنده جایزه
Dick Van Dyke
The Dick Van Dyke Show
David Janssen
The Fugitive
Dean Jagger
Mr. Novak
George C. Scott
East Side/West Side
Richard Boone
The Richard Boone Show
Outstanding Continued Performance by an Actress in a Series (Lead)
برنده جایزه
Mary Tyler Moore
The Dick Van Dyke Show
Inger Stevens
The Farmer's Daughter
Irene Ryan
The Beverly Hillbillies
Patty Duke
The Patty Duke Show
Shirley Booth
Hazel
Outstanding Directorial Achievement in Comedy
برنده جایزه
Jerry Paris
The Dick Van Dyke Show
Paul Nickell
The Farmer's Daughter
Richard Whorf
The Beverly Hillbillies
Sidney Lanfield
McHale's Navy
Outstanding Directorial Achievement in Drama
برنده جایزه
Tom Gries
East Side/West Side
George Schaefer
The Patriots
Paul Bogart
The Defenders
Stuart Rosenberg
The Defenders
Sydney Pollack
Bob Hope Presents the Chrysler Theatre
Outstanding Directorial Achievement in Variety or Music
برنده جایزه
Robert Scheerer
The Danny Kaye Show
Bob Henry
The Andy Williams Show
Clark Jones
The Bell Telephone Hour
Marshall Jamison
That Was the Week That Was
Roger Englander
New York Philharmonic Young People's Concerts
Outstanding Performance in a Supporting Role by an Actor
برنده جایزه
Albert Paulsen
Bob Hope Presents the Chrysler Theatre
Carl Lee
The Doctors and the Nurses
Conlan Carter
Combat!
Sorrell Booke
Dr. Kildare
Outstanding Performance in a Supporting Role by an Actress
برنده جایزه
Ruth White
Little Moon of Alban
Anjanette Comer
Arrest and Trial
Claudia McNeil
The Doctors and the Nurses
Martine Bartlett
Arrest and Trial
Rose Marie
The Dick Van Dyke Show
Outstanding Performance in a Variety or Musical Program or Series
برنده جایزه
The Danny Kaye Show
Danny Kaye
That Was the Week That Was
Burr Tillstrom
The Andy Williams Show
Andy Williams
The Judy Garland Show
Barbra Streisand
,
Judy Garland
Outstanding Program Achievement in the Field of Children's Programming
برنده جایزه
Discovery '70
Exploring
Mutual of Omaha's Wild Kingdom
NBC Children's Theatre
Science All-Stars
Outstanding Program Achievement in the Field of Comedy
برنده جایزه
The Dick Van Dyke Show
Carl Reiner
McHale's Navy
That Was the Week That Was
The Bill Dana Show
The Farmer's Daughter
Outstanding Program Achievement in the Field of Drama
برنده جایزه
The Defenders
Bob Hope Presents the Chrysler Theatre
East Side/West Side
Mr. Novak
The Richard Boone Show
Outstanding Program Achievement in the Field of Music
برنده جایزه
The Bell Telephone Hour
New York Philharmonic Young People's Concerts
The Lively Ones
Outstanding Program Achievement in the Field of News Commentary or Public Affairs
برنده جایزه
NBC White Paper
CBS Reports
Chronicle
The American Revolution of '63
Town Meeting of the World
Outstanding Program Achievement in the Field of News Reports
برنده جایزه
The Huntley-Brinkley Report
ABC World News Tonight with David Muir
CBS Evening News with Walter Cronkite
National Broadcasting Company (NBC)
Outstanding Program Achievement in the Field of Variety
برنده جایزه
The Danny Kaye Show
The Andy Williams Show
The Garry Moore Show
The Judy Garland Show
The Tonight Show Starring Johnny Carson
Outstanding Single Performance by an Actor in a Leading Role
برنده جایزه
Jack Klugman
The Defenders
Harold J. Stone
The Doctors and the Nurses
James Earl Jones
East Side/West Side
Jason Robards
Abe Lincoln in Illinois
Rod Steiger
Bob Hope Presents the Chrysler Theatre
Roddy McDowall
Arrest and Trial
Outstanding Single Performance by an Actress in a Leading Role
برنده جایزه
Shelley Winters
Bob Hope Presents the Chrysler Theatre
Bethel Leslie
The Richard Boone Show
Diana Sands
East Side/West Side
Jeanette Nolan
The Richard Boone Show
Ruby Dee
The Doctors and the Nurses
Outstanding Writing Achievement in Comedy or Variety
برنده جایزه
The Dick Van Dyke Show
Carl Reiner
,
Sam Denoff
,
Bill Persky
That Was the Week That Was
Robert Emmett
,
Gerald Gardner
,
Saul Turteltaub
,
David Panich
,
Tony Webster
,
Thomas Meehan
The Danny Kaye Show
Herbert Baker
,
Mel Tolkin
,
Ernest Chambers
,
Saul Ilson
,
Sheldon Keller
,
Paul Mazursky
,
Larry Tucker
,
Gary Belkin
,
Larry Gelbart
The Farmer's Daughter
Steve Gethers
,
Jerry Davis
,
Lee Loeb
,
John McGreevey
Outstanding Writing Achievement in Drama - Adaptation
برنده جایزه
Bob Hope Presents the Chrysler Theatre
Rod Serling
Alfred Hitchcock Presents
James Bridges
The Patriots
Robert Hartung
The Richard Boone Show
Walter Newman
Outstanding Writing Achievement in Drama - Original
برنده جایزه
The Defenders
Ernest Kinoy
Bob Hope Presents the Chrysler Theatre
David Rayfiel
Breaking Point
Allan Sloane
Dr. Kildare
Adrian Spies
East Side/West Side
Arnold Perl
The Program of the Year
برنده جایزه
The Making of the President 1960
The American Revolution of '63
The Defenders
The Kremlin
Town Meeting of the World
باکس آفیس
1
Civil War
$25.7 M
2
Godzilla x Kong: Das neue Imperium
$160.4 M
3
Ghostbusters: Frozen Empire
$97.8 M
4
Kung Fu Panda 4
$174.6 M
5
Dune: Part Two
$272.9 M
6
Monkey Man
$18.7 M
7
The First Omen
$15.4 M
8
Shrek 2
$443.6 M
9
The Long Game
$1.4 M
10
SUGA | Agust D TOUR 'D-DAY' THE MOVIE
$2.0 M
آدرس بعدی
www.MihanFilm.vip
رسانه های اجتماعی
عضویت در کانال تگرام
عضویت در ایـنستاگـرام
جدول پخش هفتگی
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنجشنبه
جمعه
ژانرها
درام
(13182)
تاریخی
(913)
هیجان انگیز
(4818)
جنایی
(3989)
خانوادگی
(1170)
عاشقانه
(3319)
ماجرایی
(3196)
فانتزی
(1493)
اکشن
(5437)
کمدی
(7643)
ترسناک
(3304)
علمی تخیلی
(1487)
وسترن
(211)
بیوگرافی
(1284)
رازآلود
(2234)
مستند
(787)
جنگ
(420)
موزیک
(611)
موزیکال
(212)
نوآر
(25)
انیمیشن
(1301)
کوتاه
(206)
لیست جوایز
جوایز اسکار
Oscar
جوایز گلدن گلوب
Golden
جوایز بفتا
Bafta
جوایز امی
Emmy