« : 2019 »
بهترین سریال کمدی
Veep
David Mandel , Frank Rich , Julia Louis-Dreyfus , Lew Morton , Morgan Sackett , Peter Huyck , Alex Gregory , Jennifer Crittenden , Gabrielle Allan , Billy Kimball , Rachel Axler , Ted Cohen , Ian Maxtone-Graham , Dan O'Keefe , Steve Hely , David Hyman , Georgia Pritchett , Doug Smith , Erik Kenward , Dan Mintz
بهترین بازیگر نقش اول مرد سریال درام
بهترین بازیگر نقش اول زن سریال درام
بهترین بازیگر نقش اول مرد سریال کمدی
بهترین بازیگر نقش اول زن سریال کمدی
بهترین بازیگر نقش اول مرد سریال یا فیلم کوتاه
بهترین بازیگر نقش اول زن سریال یا فیلم کوتاه
بهترین بازیگر نقش مکمل مرد سریال درام
بهترین بازیگر نقش مکمل زن سریال درام
بهترین بازیگر نقش مکمل مرد سریال کمدی
بهترین بازیگر نقش مکمل زن سریال کمدی
بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در سریال با فیلم کوتاه
بهترین بازیگر نقش مکمل زن در سریال با فیلم کوتاه
بهترین بازیگر مهمان مرد سریال درام
بهترین بازیگر مهمان زن سریال درام
بهترین بازیگر مهمان مرد در سریال کمدی
بهترین بازیگر مهمان زن در سریال کمدی
بهترین مجری برنامه یا مسابقه تلویزیونی
بهترین کارگردان سریال درام
بهترین کارگردان سریال کمدی
بهترین کارگردان سریال کوتاه یا فیلم کوتاه
بهترین کارگردان برای سریال متفرقه
بهترین نویسنده سریال درام
بهترین نویسنده سریال کمدی
بهترین نویسنده سریال یا فیلم کوتاه و مراسم ویژه
بهترین نویسنده سریال متفرقه
Saturday Night Live
Michael Che , Colin Jost , Kent Sublette , Bryan H. Tucker , James Anderson , Steven Castillo , Andrew Dismukes , Anna Drezen , Alison Gates , Steve Higgins , Sam Jay , Erik Kenward , Michael Koman , Alan Linic , Eli Coyote Mandel , Lorne Michaels , John Mulaney , Josh Patten , Simon Rich , Gary Richardson , Pete Schultz , Marika Sawyer , Will Stephen , Julio Torres , Bowen Yang , Megan Callahan-Shah , Dennis McNicholas , Katie Rich , Fran Gillespie , Sudi Green , Streeter Seidell
The Late Show with Stephen Colbert
Opus Moreschi , Jay Katsir , Aaron Cohen , Stephen Colbert , Tom Purcell , Barry Julien , Paul Dinello , Matt Lappin , Michael Brumm , Emmy Blotnick , Cullen Crawford , Ariel Dumas , Glenn Eichler , Django Gold , Gabe Gronli , Greg Iwinski , Daniel Kibblesmith , Kate Sidley , Jen Spyra , Brian Stack , John Thibodeaux , Michael Pielocik , Asher Perlman , Eliana Kwartler
بهترین نویسنده مراسم ویژه
Carpool Karaoke: When Corden Met McCartney Live From Liverpool
James Corden , Matt Roberts , James Longman , Ian Karmel , Lauren Greenberg , Dicky Eagan , Rob Crabbe , Lawrence Dai , Nate Fernald , John A. Kennedy , Ben Winston , Louis Waymouth , Ben Stout , Tim Siedell , Sean O'Connor , Jared Moskowitz
Outstanding Reality-Competition Program
The Voice
Mark Burnett , Audrey Morrissey , John de Mol , Hayley Opalek McSherry , Jared Wyso , Carson Daly , Stijn Bakkers , Amanda Zucker , Kyra Thompson , Teddy Valenti , Kyley Tucker , Anthea Bhargava , Melysa Lovell Garratt , Barton Kimball , Dan Paschen , Tod Schellinger , Amanda Silva Borden , Brittany Martin Porter , Clyde Lieberman
Outstanding Actor in a Short Form Comedy or Drama Series
Outstanding Actress in a Short Form Comedy or Drama Series
Outstanding Animated Program
برنده جایزه
The Simpsons
James L. Brooks , Matt Groening , Al Jean , Matt Selman , John Frink , J. Stewart Burns , Bill Odenkirk , Joel H. Cohen , Rob LaZebnik , Jeff Westbrook , Brian Kelley , Dan Vebber , Ryan Koh , Richard Raynis , Tom Klein , Andrea Romero , Mike B. Anderson , Michael Price , Rob Oliver , Eddie Rosas , Carlton Batten
Adventure Time
Lindsey Pollard , Diana Lafyatis , Cole Sanchez , Julia Pott , Jack Pendarvis , Kent Osborne , Graham Falk , Hanna K. Nyström , Aleks Sennwald , Seo Jung Kim , Somvilay Xayaphone , Steve Wolfhard , Tom Herpich , Keith Mack , Kelly Crews , Conrad Montgomery , Jennifer Pelphrey , Brian A. Miller , Rob Sorcher , Adam Muto , Pendleton Ward
Big Mouth
Mike L. Mayfield , Bryan Francis , Emily Altman , Nate Funaro , Kelly Galuska , Gil Ozeri , Anthony Lioi , Shannon Barrett Prynoski , Chris Prynoski , Ben Kalina , Joe Wengert , Jennifer Flackett , Mark Levin , Andrew Goldberg , Nick Kroll , Jamie H. Huang , Sean Dempsey , Bill Buchanan , Jerilyn Dever
BoJack Horseman
Adam Parton , Anne Farrell , Peter Merryman , Amy Winfrey , Mike Hollingsworth , Richard Choi , Corey Campodonico , Alexander Bulkley , Nick Adams , Kelly Galuska , Joanna Calo , Lisa Hanawalt , Kate Purdy , Elijah Aron , Peter Knight , Aaron Paul , Will Arnett , Steven A. Cohen , Noel Bright , Raphael Bob-Waksberg
Bob's Burgers
Doug Gallery , Tony Gennaro , Bernard Derriman , Ian Hamilton , Michael Penketh , Scott D. Greenberg , Joel Kuwahara , Janelle Momary , Wendy Molyneux , Lizzie Molyneux-Logelin , Kelvin Yu , Holly Schlesinger , Scott Jacobson , Steven Davis , Gregory Thompson , Nora Smith , Jon Schroeder , Rich Rinaldi , Dan Fybel , Jim Dauterive , Loren Bouchard
Outstanding Casting for a Comedy Series
Outstanding Casting for a Drama Series
Outstanding Casting for a Limited Series, Movie or Special
Outstanding Character Voice-Over Performance
Outstanding Choreography for Scripted Programming
Outstanding Choreography for Variety or Reality Programming
Outstanding Cinematography for a Limited Series or Movie
Outstanding Cinematography for a Multi-Camera Series
Outstanding Cinematography for a Nonfiction Program
Outstanding Cinematography for a Reality Program
Deadliest Catch
David Reichert , Kelvon Agee , Ben Staley , Charlie Beck , Joshua Thomas , Shane Moore , Jacob Tawney , Ben Zupo , Eric Babisch , Dave Duce , Bryan Miller , Beth Skabar , Chris Smith , Jeffrey T. Ball , George Desort , Jacob Zavertnik , Jeremy Baron , Ryan Dillow , Jameson Posey , Molly Wilson , Rebecca MacNeice , Nate Chambers , Christopher Ho , Dave Arnold , Nathan Garofalos
Survivor
Peter Wery , Russell Fill , Paulo Castillo , Marc Bennett , James Boon , Rodney Chauvin , Lee Doig , Eric Freeburg , Ben Gamble , Kevin Garrison , Derek Hoffmann , Matthias Hoffmann , Toby Hogan , Efrain Laguna , Ian Miller , Thomas Pretorius , Jeff Phillips , Louis Powell , Dirk Steyn , John Tattersall , Paulo Velozo , Nico Nyoni , Chris Barker , Granger Scholtz , Dave Arnold , Mark Hryma , Scott Duncan
Outstanding Cinematography for a Single-Camera Series (Half-Hour)
Outstanding Cinematography for a Single-Camera Series (One Hour)
Outstanding Contemporary Costumes
Outstanding Directing for a Documentary/Nonfiction Program
Outstanding Directing for a Reality Program
Outstanding Individual Achievement in Animation
Outstanding Innovation in Interactive Media
Outstanding Motion Design
Outstanding Multi-Camera Picture Editing for a Comedy Series
Outstanding Music Composition for a Documentary Series or Special (Original Dramatic Score)
Outstanding Music Composition for a Limited Series, Movie, or Special (Original Dramatic Score)
Outstanding Music Composition for a Series (Original Dramatic Score)
Outstanding Music Direction
Outstanding Music Supervision
Outstanding Narrator
Outstanding Original Interactive Program
Outstanding Original Main Title Theme Music
Outstanding Original Music and Lyrics
Outstanding Picture Editing for Variety Programming
Outstanding Picture Editing for a Nonfiction Program
Outstanding Picture Editing for a Structured or Competition Reality Program
Outstanding Production Design for a Narrative Contemporary Program (One Hour or More)
Outstanding Production Design for a Narrative Period or Fantasy Program (One Hour or More)
Outstanding Production Design for a Narrative Program (Half-Hour)
Outstanding Production Design for a Variety, Reality or Competition Series
Outstanding Short Form Animated Program
Steven Universe
Rebecca Sugar , Rob Sorcher , Brian A. Miller , Jennifer Pelphrey , Curtis Lelash , Jackie Buscarino , Paul Villeco , Katie Mitroff , Jeff Liu , Miki Brewster , Matt Burnett , Ben Levin , Kat Morris , Tom Herpich , Joseph D. Johnston , Nick DeMayo , Kimson Albert , Maureen Mlynarczyk
Outstanding Single-Camera Picture Editing for a Comedy Series
Outstanding Single-Camera Picture Editing for a Drama Series
Outstanding Single-Camera Picture Editing for a Limited Series or Movie
Outstanding Sound Mixing for a Comedy or Drama Series (Half-Hour) and Animation
Outstanding Sound Mixing for a Limited Series or Movie
Outstanding Sound Mixing for a Nonfiction Program (Single or Multi-Camera)
Outstanding Stunt Coordination for a Comedy Series or a Variety Program
Outstanding Stunt Coordination for a Drama Series, Limited Series or Movie
Outstanding Technical Direction, Camerawork, Video Control for a Special
برنده جایزه
The Late Late Show Carpool Karaoke Primetime Special 2019
Oleg Sekulovski , Taylor Campanian , Joel Binger , Jimmy A Velarde , Edward Nelson , Mark McIntire , Adam Margolis , Jorge Ferris , Michael Jarocki , Peter Hutchison , Charlie Wuppermann , Josh Gitersonke , Ian McGlocklin , Doug Longwill , Joshua Greenrock , Trace Dantzig , William O'Donnell , Max Kerby , Scott Acosta
The Oscars
Kenneth Shapiro , Eric Becker , John Pritchett , Terrance Ho , Guy Jones , Keith Winikoff , Ralph Bolton , David Carline , Bob DelRusso , Dave Eastwood , Suzanne Ebner , Freddy Frederick , Shaun Harkins , Garrett Hurt , Jay Kulick , Tore Livia , Allen Merriweather , Lyn Noland , George Prince , Danny Webb , Rob Palmer , David Plakos , Easter Xua , Rob Balton , Danny Bonilla