صفحه اصلی
فیلم و سریال
جدیدترین سریال ها
جدیدترین فیلم ها
برترین ها
محبوب ترین سریال های روز
250 سریال برتر تلویزیون
محبوب ترین فیلم های روز
250 فیلم برتر سینما
هنرمندان مشهور
بازیگران مرد
بازیگران زن
نویسندگان / کارگردانان
لیست جوایز
جوایز کن
جوایز بفتا
جوایز امی
جوایز گلدن گلوب
جوایز اسکار
تماس با ما
ثبت نام جدید
ورود به سایت
« امی : 1967 »
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1980
1979
1978
1977
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
Individual Achievements in Art Direction and Allied Crafts - Art Direction
Death of a Salesman
Earl Carlson
,
Tom H. John
Individual Achievements in Art Direction and Allied Crafts - Costume Design
برنده جایزه
Alice Through the Looking Glass
Ray Aghayan
,
Bob Mackie
Individual Achievements in Art Direction and Allied Crafts - Makeup
برنده جایزه
Hal Holbrook: Mark Twain Tonight!
Dick Smith
Alice Through the Looking Glass
Claude Thompson
Individual Achievements in Art Direction and Allied Crafts - Mechanical Special Effects
Star Trek
James Rugg
Voyage to the Bottom of the Sea
Robert A. Tait
Individual Achievements in Cinematography - Cinematography
Bonanza
Haskell B. Boggs
,
William P. Whitley
Individual Achievements in Cinematography - Photographic Special Effects
برنده جایزه
The Time Tunnel
L.B. Abbott
Star Trek
Darrell A. Anderson
,
Linwood G. Dunn
,
Joseph Freyer Westheimer
Voyage to the Bottom of the Sea
L.B. Abbott
Individual Achievements in Electronic Production - Electronic Cameramen
برنده جایزه
Brigadoon
Robert Dunn
,
Gorm Erickson
,
Ben Wolf
,
Nick De Mos
Death of a Salesman
Robert Dunn
,
Gorm Erickson
,
Fred Gough
,
Jack Jennings
,
Richard Nelson
Individual Achievements in Electronic Production - Lighting Directors
Leard Davis
Brigadoon
,
Death of a Salesman
John Freschi
The Andy Williams Show
Lon Stucky
Frank Sinatra: A Man and His Music Part II
Individual Achievements in Electronic Production - Sound Recording
برنده جایزه
Frank Sinatra: A Man and His Music Part II
William Cole
Brigadoon
Ray Kemper
The Bell Telephone Hour
Fred Bosch
Individual Achievements in Electronic Production - Technical Directors
A.J. Cunningham
Brigadoon
,
Death of a Salesman
Joe Strauss
Frank Sinatra: A Man and His Music Part II
Karl Messerschmidt
The Dean Martin Show
O. Tamburri
Damn Yankees!
Individual Achievements in Electronic Production - Video Tape Editing
Brigadoon
James E. Brady
Death of a Salesman
James E. Brady
The Red Skelton Hour
Lewis W. Smith
Individual Achievements in Film and Sound Editing
برنده جایزه
Mission: Impossible
Paul Krasny
,
Robert Watts
برنده جایزه
Voyage to the Bottom of the Sea
Don Hall
,
Dick Le Grand
,
Daniel Mandell
,
John Mills
Star Trek
Doug Grindstaff
Individual Achievements in Music - Arrangers
Frank Sinatra: A Man and His Music Part II
Nelson Riddle
,
Gordon Jenkins
Lena
Ray Ellis
,
Lennie Hayton
Individual Achievements in Music - Composition
CBS Playhouse
Aaron Copland
I Spy
Earle Hagen
Mission: Impossible
Lalo Schifrin
Run for Your Life
Pete Rugolo
The Andy Williams Show
Ticker Freeman
,
George Wyle
Individual Achievements in Music - Conductors
Frank Sinatra: A Man and His Music Part II
Nelson Riddle
,
Gordon Jenkins
Outstanding Children's Program
برنده جایزه
Jack and the Beanstalk
Gene Kelly
Charlie Brown's All Stars!
Lee Mendelson
,
Bill Melendez
Discovery '70
Jules Power
It's the Great Pumpkin, Charlie Brown
Lee Mendelson
,
Bill Melendez
بهترین سریال کمدی
برنده جایزه
The Monkees
Bert Schneider
,
Bob Rafelson
Bewitched
William Froug
Get Smart
Arnie Rosen
Hogan's Heroes
Edward H. Feldman
The Andy Griffith Show
Bob Ross
Outstanding Continued Performance by an Actor in a Leading Role in a Comedy Series
برنده جایزه
Don Adams
Get Smart
Bob Crane
Hogan's Heroes
Brian Keith
Family Affair
Larry Storch
F Troop
Outstanding Continued Performance by an Actor in a Leading Role in a Dramatic Series
برنده جایزه
Bill Cosby
I Spy
Ben Gazzara
Run for Your Life
David Janssen
The Fugitive
Martin Landau
Mission: Impossible
Robert Culp
I Spy
Outstanding Continued Performance by an Actress in a Leading Role in a Comedy Series
برنده جایزه
Lucille Ball
The Lucy Show
Agnes Moorehead
Bewitched
Elizabeth Montgomery
Bewitched
Marlo Thomas
That Girl
Outstanding Continued Performance by an Actress in a Leading Role in a Dramatic Series
برنده جایزه
Barbara Bain
Mission: Impossible
Barbara Stanwyck
The Big Valley
Diana Rigg
The Avengers
Outstanding Directorial Achievement in Comedy
برنده جایزه
James Frawley
The Monkees
Earl Bellamy
I Spy
Maury Thompson
The Lucy Show
William Asher
Bewitched
William D. Russell
Family Affair
Outstanding Directorial Achievement in Drama
برنده جایزه
Alex Segal
Death of a Salesman
George Schaefer
Anastasia
Paul Bogart
Hal Holbrook: Mark Twain Tonight!
,
CBS Playhouse
Outstanding Directorial Achievement in Variety or Music
برنده جایزه
Fielder Cook
Brigadoon
Bill Hobin
The Sid Caesar, Imogene Coca, Carl Reiner, Howard Morris Special
Bob Henry
The Andy Williams Show
Dwight Hemion
Frank Sinatra: A Man and His Music Part II
Greg Garrison
The Dean Martin Show
Outstanding Dramatic Program
برنده جایزه
Death of a Salesman
David Susskind
,
Daniel Melnick
ABC Stage 67
Frank Perry
,
Marc Merson
CBS Playhouse
Fred Coe
Hal Holbrook: Mark Twain Tonight!
David Susskind
Outstanding Dramatic Series
برنده جایزه
Mission: Impossible
Joseph Gantman
,
Bruce Geller
I Spy
David Friedkin
,
Morton S. Fine
Run for Your Life
Jo Swerling Jr.
Star Trek
Gene Roddenberry
,
Gene L. Coon
The Avengers
Julian Wintle
Outstanding Musical Program
برنده جایزه
Brigadoon
Fielder Cook
Frank Sinatra: A Man and His Music Part II
Dwight Hemion
The Bell Telephone Hour
Gerald Green
Outstanding Performance by an Actor in a Supporting Role in a Comedy
برنده جایزه
Don Knotts
The Andy Griffith Show
Gale Gordon
The Lucy Show
Werner Klemperer
Hogan's Heroes
Outstanding Performance by an Actor in a Supporting Role in a Drama
برنده جایزه
Eli Wallach
The Poppy Is Also a Flower
Leo G. Carroll
The Man from U.N.C.L.E.
Leonard Nimoy
Star Trek
Outstanding Performance by an Actress in a Supporting Role in a Comedy
برنده جایزه
Frances Bavier
The Andy Griffith Show
Marion Lorne
Bewitched
Nancy Kulp
The Beverly Hillbillies
Outstanding Performance by an Actress in a Supporting Role in a Drama
برنده جایزه
Agnes Moorehead
The Wild Wild West
Ruth Warrick
Peyton Place
Tina Chen
CBS Playhouse
Outstanding Single Performance by an Actor in a Leading Role in a Drama
برنده جایزه
Peter Ustinov
Barefoot in Athens
Alan Arkin
ABC Stage 67
Hal Holbrook
Hal Holbrook: Mark Twain Tonight!
Ivan Dixon
CBS Playhouse
Lee J. Cobb
Death of a Salesman
Outstanding Single Performance by an Actress in a Leading Role in a Drama
برنده جایزه
Geraldine Page
ABC Stage 67
Julie Harris
Anastasia
Lynn Fontanne
Anastasia
Mildred Dunnock
Death of a Salesman
Shirley Booth
CBS Playhouse: The Glass Menagerie
Outstanding Variety Series
برنده جایزه
The Andy Williams Show
Edward Stephenson
,
Bob Finkel
The Dean Martin Show
Greg Garrison
The Hollywood Palace
Nick Vanoff
,
William O. Harbach
The Jackie Gleason Show
Ronald Wayne
The Smothers Brothers Comedy Hour
Saul Ilson
,
Ernest Chambers
The Tonight Show Starring Johnny Carson
Art Stark
Outstanding Variety Special
برنده جایزه
The Sid Caesar, Imogene Coca, Carl Reiner, Howard Morris Special
Jack Arnold
ABC Stage 67
Phil Stein
Bob Hope Presents the Chrysler Theatre
Bob Hope
Dick Van Dyke Special
Jack Donohue
,
Byron Paul
Outstanding Writing Achievement in Comedy
برنده جایزه
Get Smart
Buck Henry
,
Leonard Stern
Family Affair
Edmund L. Hartmann
I Dream of Jeannie
Sidney Sheldon
Outstanding Writing Achievement in Drama
برنده جایزه
Mission: Impossible
Bruce Geller
CBS Playhouse
Ronald Ribman
I Spy
Robert Culp
Outstanding Writing Achievement in Variety
برنده جایزه
The Sid Caesar, Imogene Coca, Carl Reiner, Howard Morris Special
Mel Brooks
,
Sam Denoff
,
Bill Persky
,
Carl Reiner
,
Mel Tolkin
The Dean Martin Show
Harry Crane
,
Rich Eustis
,
Lee Hale
,
Paul Keyes
,
Al Rogers
The Jackie Gleason Show
Marvin Marx
,
Walter Stone
,
Rod Parker
Program and Individual Achievements in Daytime Programming - Individuals
برنده جایزه
The Mike Douglas Show
Mike Douglas
The Match Game
Gene Rayburn
You Don't Say
Tom Kennedy
Program and Individual Achievements in Daytime Programming - Programs
برنده جایزه
Mutual of Omaha's Wild Kingdom
Don Meier
The General Electric College Bowl
John Cleary
The Mike Douglas Show
Larry Rosen
Special Classifications of Individual Achievements
برنده جایزه
ABC Stage 67
Truman Capote
,
Eleanor Perry
برنده جایزه
Death of a Salesman
Arthur Miller
برنده جایزه
The Jackie Gleason Show
Art Carney
Brigadoon
Peter Gennaro
Charlie Brown's All Stars!
Charles M. Schulz
Frank Sinatra: A Man and His Music Part II
Sheldon Keller
,
Glenn Wheaton
It's the Great Pumpkin, Charlie Brown
Charles M. Schulz
,
Bill Melendez
Perry Como's Kraft Music Hall
Burr Tillstrom
باکس آفیس
1
The Fall Guy
$27.7 M
2
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace
$483.3 M
3
Challengers
$29.4 M
4
Tarot
$6.5 M
5
Godzilla x Kong: Das neue Imperium
$188.1 M
6
Civil War
$62.0 M
7
Unsung Hero
$13.1 M
8
Kung Fu Panda 4
$188.5 M
9
Abigail
$22.8 M
10
Ghostbusters: Frozen Empire
$110.0 M
آدرس بعدی
www.MihanFilm.vip
رسانه های اجتماعی
عضویت در کانال تگرام
عضویت در ایـنستاگـرام
جدول پخش هفتگی
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنجشنبه
جمعه
ژانرها
درام
(13243)
تاریخی
(917)
هیجان انگیز
(4845)
جنایی
(4004)
خانوادگی
(1178)
عاشقانه
(3345)
ماجرایی
(3207)
فانتزی
(1493)
اکشن
(5470)
کمدی
(7691)
ترسناک
(3320)
علمی تخیلی
(1489)
وسترن
(212)
بیوگرافی
(1289)
رازآلود
(2247)
مستند
(789)
جنگ
(424)
موزیک
(611)
موزیکال
(212)
نوآر
(25)
انیمیشن
(1305)
کوتاه
(208)
لیست جوایز
جوایز اسکار
Oscar
جوایز گلدن گلوب
Golden
جوایز بفتا
Bafta
جوایز امی
Emmy